İstanbul Fuarı

2019-2020 CBME İstanbul Anne Bebek Fuarı’nda yerimizi aldık. Bebek arabaları, mama sandalyeleri, yürüteçler, oyuncaklar… yepyeni onlarca ürünümüzü sergilemekten grur duyduğumuz fuarda, sizlerle buluşmak bizim için çok değerliydi. Yurt içinden ve yurt dışından birçok katılımcının yer aldığı fuarda ürünlerimizin dikkat çekmesi de ayrıca bizleri çok mutlu etti.

2020 Ürünlerimiz Showroom'da

Yeni yılın gelişi ile beraber yeni ürünlerimizde sahneye çıktı. Bebek arabasından yürütece, oto koltuktan mama sandalyesine birçok yeni tasarım raflardaki yerini aldı. Bizlerde bünyemizde hazırladığımız özel showroom ile ürünlerimizi sergiledik.

Prego Sizlerle

Sevgili ebeveynler! Dünya’nın herhangi bir yerinde, henüz doğmuş bir bebeğin çığlıklarını duyar gibiyiz. İşte serüven başlıyor! Hayatınızın bu en keyifli serüveninde ihtiyacınız olan en önemli şeylerden bir tanesi de yüksek bir tecrübeye sahip, iyi bir yardımcı olacaktır. PREGO olarak biz bu görevi üstlenmeye hazırız. Her bebek yeni bir heyecan ve koskocaman yeni bir Dünya demektir. Markamız sizlerin bu heyecanına ortak olmak isterken, öncelikli amacının bebeğinizin en güvenli ve en sağlıklı şekilde yetişmesine yardımcı olmak olduğunu vurgulamak isteriz. Bebek araç gereçleri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz tüm bilgi birikimlerini ve deneyimlerini bir araya getirerek sizlere PREGO’nun büyülü Dünya’sının kapılarını açmış bulunmaktadır. Bebeğinizin güvenli bir şekilde seyahat etmesi, beslenmesi, huzurlu bir uykuya dalması ve eğlenceli vakit geçirmesi hususlarında işinizi kolaylaştıracak ve tüm bu aktiviteleri sağlıklı ve güvenilir ürünlerle gerçekleştirmesini sağlayacak PREGO ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.